Innowacyjne rozwiązania, nowi inwestorzy i Konferencja Fundacji Podaruj Dobro. Poznaj Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii

Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii to międzynarodowy event branżowy, łączący ze sobą otwartość na inwestycje, networking, innowacje i edukację. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 września 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. Będzie to jego trzydziesta edycja.

Są wydarzenia branżowe, których nie może zabraknąć na eventowej scenie Polski. Jednym z nich są Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii, które odbywają się w Ptak Warsaw Expo. W dniach 27-29 września 2023 roku uczestnicy będą mogli wziąć udział w już trzydziestej edycji imprezy! Ciągła obecność wydarzenia w kalendarzach i jego rosnąca popularność to dowód na to, że cechuje się ono wysoką jakością, skutecznością w łączeniu biznesu i stanowi nieodzowny punkt dla rozwoju w branży.

Branża rehabilitacji i fizjoterapii się rozwija, ale wciąż można ten rozwój przyspieszyć

Ostatnie lata są okresem dynamicznych zmian dla sektora rehabilitacji i fizjoterapii. Z jednej strony coraz więcej w nim innowacji, zmienia się podejście do pacjenta i jednocześnie metody leczenia są coraz skuteczniejsze. Z drugiej fizjoterapeuta to jeden z najbardziej „pożądanych” przez rynek zawodów w związku z tym, że wystąpił deficyt specjalistów. Dodatkowo, wiele mówi się o przeprowadzanych w sektorze prawnych reformach, które bezpośrednio oddziałują na branżę. Sektor tym bardziej potrzebuje miejsca do dialogu, porównania najkorzystniejszych rozwiązań i zacieśniania biznesowych relacji. Są nim Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii w Ptak Warsaw Expo.

Międzynarodowa odsłona Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii

Jednym ze sposobów pozyskania klientów jest monitoring nowych rynków. Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii to doskonała do tego okazja. Poprzednia edycja wydarzenia przyciągnęła wystawców i odwiedzających z ośmiu krajów Europy! Tym razem ich prognozowana liczba jest jeszcze wyższa.

Otwarcie uczestników na międzynarodowe kontraktacje możliwe jest między innymi dzięki lokalizacji Ptak Warsaw Expo. To centralny punkt eventowy Starego Kontynentu. Obiekty umieszczone są w centralnym szlaku handlowym, łączącym wschód kontynentu z zachodem.

Konferencja Fundacji Podaruj Dobro na Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii

Konferencja Fundacji Podaruj Dobro na Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii odbywać się będzie przez trzy dni wydarzenia. Podczas pierwszego z nich cenieni eksperci i liderzy sektora pochylą się nad tematyką protetyki (między innymi powrotu do modelu protezowania i natychmiastowej rehabilitacji, bólu fantomowego, amputacji i konieczności protezowania inwalidów wojennych), a także geriatrii („Rehabilitacja geriatryczna jako nowy kierunek rehabilitacji i potrzeba współczesnego świata”). Drugi dzień targów poświęcony zostanie pediatrii, a konkretnie rehabilitacji pediatrycznej, wczesnej diagnostyce neurorozwojowej, egzoszkieletowi dzieci czy zaburzeniom i integracji sensorycznej. Nie zabraknie również prelekcji z zakresu rehabilitacji ręki. Ostatniego dnia Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii odbędą się warsztaty praktyczne Fundacji Podaruj Dobro.

Tak skonstruowana część edukacyjna wydarzenia pozwoli poznać nowe perspektywy, innowacje i trendy, a także pomoże być jeszcze skuteczniejszym w leczeniu pacjenta.

Odwiedź trzydziestą edycję Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii w Ptak Warsaw Expo!

Zostań wystawcą: https://targirehabilitacja.pl/oferta/
Zarejestruj się: https://targirehabilitacja.pl/rejestracja/