Wracamy do ,,żywych”, niech to przesłanie stanie się  zaproszeniem do  kontynuacji corocznych spotkań naszej społeczności osób pracujących na rzecz polskiej rehabilitacji.

Pandemia sprawiła, że byliśmy skazani na codzienne życie w lęku i bez entuzjazmu. Pokonajmy te bariery, stęskniliśmy się za bezpośrednim spotkaniami, za możliwością wymiany myśli, czy po prostu serdecznym uściskiem dłoni.

Zapraszam   do    udziału w   tegorocznej    edycji   targów    REHABILITACJA,   w   dniach 7 – 9 października 2021r. Mimo wielu niepewnych dni, tych które za nami i być może przed nami spotkajmy się na ,,targach z duszą”, gdzie niepełnosprawni mogą poczuć się ważnymi i i oczekiwanymi Gośćmi.

Targi odbędą się w hali MOSIR, ponieważ dotychczasowe miejsce Hala EXPO decyzją władz rządowych została do końca tego roku przeznaczona na szpital tymczasowy.

Pracujemy nad ciekawym i różnorodnym programem  targów dedykowanym lekarzom, fizjoterapeutom i osobom z dysfunkcjami.

Mamy nadzieję, że nasze tegoroczne spotkanie będzie bezpieczne i inspirujące do prezentacji rozwiązań służących promocji nowoczesnych metod usprawniania i profilaktyki.