iWalk

Po raz pierwszy prezentowana na targach w Polsce Ortezo-proeza, wykorzystywana podczas leczenia urazów dolnej części nogi. Dzięki niej, kule ortopedyczne mogą być nie potrzebne. Ortezo-proteza uwalnia ręce kontuzjowanego i poprawia jego mobilność. Dzięki niej pchanie wózka sklepowego, wchodzenie po schodach czy spacer z psem nie stają się przeszkodą w codziennym funkcjonowaniu.

Disk Dr.

Produkty z serii DiskDr. pomagają ludziom zapobiegać i leczyć schorzenia układu kostnego. Według najnowszych badań najczęściej zgłaszanymi objawami z tego zakresu są dolegliwości powodujące ból kręgosłupa oraz kolan. W gamie urządzeń Disk Dr. jest m.im. przenośny, napełniany powietrzem pas trakcyjny, który chroni kręgosłup przed siłami grawitacji. Zapewnia pacjentom leczenie, dotychczas dostępne tylko szpitalach i klinikach.

System Indego

System Indego to egzoszkielet do reedukacji chodu. Prowadzący trening mogą regulować poziom wsparcia oferowany przez urządzenie niezależnie dla stawów biodrowych i kolanowych, umożliwiając indywidualny dobór ustawień przy pomocy prostej aplikacji. Zróżnicowane funkcje systemu gwarantują spersonalizowane podejście do pacjenta oraz ocenę procesu rehabilitacji za pomocą dostępnego systemu raportów.

Spalinowy skuter dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Rewolucyjny pojazd przeznaczony dla osób z niepełnosprawnością ruchową – zarówno dla osób z niedowładem jak i brakiem kończyn dolnych. Pojazd daje niezwykłą niezależność osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Nie ma konieczności uciążliwego przesiadania się z wózka do samochodu. Specjalnie zaprojektowana rampa pozwala wjechać wózkiem na podest pojazdu. Rampa jest sterowana elektronicznie – za pomocą pilota. Przejazd pojazdem nie wymaga obecności żadnego pomocnika – kierujący jest zupełnie niezależny od czasu i dobrej woli swoich przyjaciół czy opiekunów.

System do fizykoterapii kręgosłupa i pleców

Zawiera matę stymulacyjną z 12 zintegrowanymi kanałami, które są obsługiwane kolejno (co jeden po drugim), podając złożone fale z tyłu. To rodzaj stymulacji ems, który otwiera nowe terapeutyczne metody leczenia. System StimaWELL® łączy metodę elektrostymulacji o średniej częstotliwości i terapii cieplnej, a tym samym zapewnia wielowymiarową stymulację pleców. Dynamiczne głębokie fale umożliwiają intensywne trenowanie mięśni, które pacjenci doświadczają jako przyjemny, efektywny masaż.

Urządzenie do przeprowadzania terapii TECAR

Wykorzystuje energię fal radiowych związaną z promieniowaniem elektromagnetycznym wytwarzanym przez prąd zmienny o częstotliwości od 300 do 500kHz. Zabieg z jego użyciem może być łączony z technikami terapii manualnej, masażu a nawet z ćwiczeniami terapeutycznymi.

Terapeutyczny rezonans magnetyczny

Urządzenie do terapii rezonansem magnetycznym w systemie MBST® służy do regeneratywnej stymulacji komórek, czyli odbudowy tkanek utraconych czy uszkodzonych, odbudowy kości i chrząstek. Technologia oparta jest na działaniu pola magnetycznego, które oddziałując na jony wodoru w komórkach doprowadza energię do otaczających tkanek wyzwalając procesy metaboliczne i biofizyczne.

Fotelik dla dzieci niepełnosprawnych

Podczas targów zaprezentowane zostaną cztery rodzaje fotelików rehabilitacyjnych niemieckiej firmy HERNIK. Podczas ich projektowania producent zwrócił uwagę przede wszystkim na maksymalne bezpieczeństwo oraz praktyczność i wygodę w użytku.Przed zakupem możliwe są konsultacje i przymiarki.

Robot do hydromasażu na sucho

Najnowocześniejsze łóżka do suchego hydromasażu. Nowa generacja urządzeń wyposażona jest w poduszki powietrzne na stopy, oraz automatyczny pomiar wzrostu użytkownika. Oprócz siedmiu podstawowych trybów masażu, urządzenie pozwala na stworzenie indywidualnej kombinacji zabiegu.

Rampa nastawna

Ułatwia pokonywanie schodków, progów, krawężników, gdzie nie ma możliwości zamontowania podjazdu na stałe. Produkt w pełni zautomatyzowany, nie ogranicza przestrzeni dla ruchu pojazdów i pieszych, posiada małe gabaryty, nie wymaga specjalistycznego przeszkolenia oraz jej montaż jest prosty i jednorazowy

Koncepcja terapii powięziowej

Łączy zalety mobilizacji tkanek miękkich wspomaganych narzędziami wraz z unikalną technologią INDIBA Activ czyli przepływem prądu radiofrekwencyjnego o częstotliwości 448 kHz i systemem PROIONIC. Techniki mobilizacyjne wykonywane są z pomocą specjalnych, klinicznie opracowanych, stalowych narzędzi.