ALREH MEDICAL SP. Z O.O.


stoisko nr 7
adres:
ul. Filtrowa 81/27, 02-032 Warszawa
telefon:
+48 42 634 22 14
e-mail:
office@alreh.pl

Na początku 2007 roku spotkała się grupa osób z dużym doświadczeniem w projektowaniu i produkcji sprzętu medycznego, która postanowiła zbudować własną firmę. Marzyliśmy o stworzeniu zupełnie nowej, niepowtarzalnej linii produktów dla osób niepełnosprawnych.
W ten sposób powstał Alreh Medical – czołowy producent sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od początku naszej działalności skupiliśmy się na technikach pionizacyjnych mających zastosowanie w rehabilitacji osób niepełnosprawnych prowadzonej głównie w domu.

W 2008 roku opatentowaliśmy nową Kinematykę kroczenia dla osób niepełnosprawnych z porażeniem kończyn dolnych i unikalny System podnoszenia z wózka i z łóżka. W tym samym roku wprowadziliśmy na rynek rodzinę pięciu rozmiarów pionizatorów dynamicznych do kroczenia przeznaczonych dla paraplegików i rodzinę pięciu rozmiarów pionizatorow przeznaczonych dla osób z głęboką niepełnosprawnością – tetraplegia, które nazwaliśmy Master Dynamic.

W 2010 roku opatentowaliśmy zaawansowaną kinematykę kroczenia / jazdy którą nazwaliśmy systemem Active Drive i wprowadziliśmy na rynek pięć rozmiarów pionizatorów dynamicznych dla osób bardzo aktywnych .

W 2012 r. kierując się potrzebami młodej dziewczyny na wózku wymyśliliśmy system do samodzielnego wstawania i siadania, który nazwaliśmy systemem RehaGym. W ten sposób daliśmy osóbom niepełnosprawnym duży zakres niezależności i jedyne urządzenie na rynku, które pozwala im na ćwiczenie wszystkich partii mięśni i ćwiczenie ruchomości stawów w nieosiągalnym wcześniej zakresie.

W roku 2013 wprowadzilismy na rynek Wielofunkcyjny system przywracania funkcji chodu, pozwalajacy przejść wszystkie etapy rehabilitacji od etapu leżenia na łóżku po etap samodzielnego poruszania się przy pomocy walkera.

W 2014 roku otrzymalismy patent na Mechanizm napędu funkcji kroczenia i/lub ruchu jezdnego.

W ten sposób powstały Pionizatory Dynamiczne Alreh Medical, urządzenia o unikalnym wzornictwie i niespotykanych walorach użytkowych.

www.alreh.pl